








690 ₴
Наявність уточнюйте по телефону-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Код: 1011
✅ Пітон еко.шкіра.
Шопер🔥Велика містка сумка.
☝️✔️ формат А4.
↔️ширина з низу 34см.
↔️ширина зверху 44 см.
↕️висота 30см.
🔁дно 15 см.
🔃Висота плечових ручок 30см.
✅Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
На зворотньому боці кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |