








950 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код: 4571
✅Нат.замш/ Еко.шкіра
💵Ціна 485 грн.
(ДРОП. 435 грн)
🆕🔥Стильна містка сумка.
↔️ширина: 31 см.
↕️висота: 27 см.
🔁дно: 12 см.
🔄с'емний ремінець
регулюється до 135 см.
🔗Фурнітура: нікель.
☝️вмістка для А4.
✅Сумочка на три відділення:
- середнє основне відділення на блискавці.
-два відкритих відділення.
Всередині підкладка, бокові кишені.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |