



710 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті або передоплата 150 грн.
Дуже ніжний, гарний КАРКАСНИЙ клатч крос боді
▶️ КОД: 0298-1
ФУРНІТУРА: нікель
РОЗМІРИ: Ширина - 23 см, висота - 14 см, дно - 7 см + довгий ремінець цепочка 103 см
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра‼ Підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділи закриваються на два магніти і між ними кишеня-перегородка на блискавці,
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Стан | Новий |