





560 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 100 грн.,или полной оплате.
Стильна містка сумка.
↔️ширина: 32 см.
↕️висота: 30 см.
🔁дно: 12 см.
Сумочка на одне відділення:
Всередині підкладка, бокові кишені.
З тильної сторони кишеня на блискавці
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Хакі |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |