






560 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або за передоплатою 100 грн.
Велика містка сумка.
☝️Поміщається формат А4.
✅ Матеріал: еко-шкіра .
✂️Розміри: ширина сумки 32 см,,висота 30 см,дно 12 см.
✅ Усередині одне відділення,бічні кишеньки,є ремінець.
Виробництво 🇺🇦Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |