







750 ₴
Наявність уточнюйте по телефону 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.
Код 2049. Штучна шкіра . Україна
27 см ширина по дну. 33 см ширина вгорі. 22 см висота.11 см глибина.
Три відділи: середнє на блискавці, всередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці, інші два відділення на кнопці.
Довжина плечового ременя 90 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |