







730 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 1204
🔝Хіт продажів
🔥Улюблена, містка моделька на три відділення.
✔️Нат.замша/шкір.зам.
✂️ширина 24см, висота 19 см, дно 10 см.,ремінець регулюється до 150см.
✅Три окремі відділення на блискавці, всередині підкладка, дві кишеньки, ззаду кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |