




440 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 22 см, висота - 17 см, дно - 10 см + ремінець до 140 см.
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам., підкладка - тканина
СКЛАД: Три відділення, кожне з яких закривається на блискавку. Всередині є 1 відкрита кишеня і 1 кишенька на блискавці. З тильного боку кишенька на блискавці.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |