





399 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 18 см, висота - 15 см, дна - 10 см + ремінець 135 см
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам.,
СКЛАД: одне відділення закривається на блискавку.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |