


470 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправлення товару за повною оплатою, або за передоплатою 100 грн.
Код:6001
✅Стьобаний клатч.
🔥Стьобаний клатч-сумка.
✂️ширина 26 см., висота 22 см., глибина 17 см.,дно 10 см.
✅екошкіра
🔁Ремінець регулюється до 148 см.
🔄Клапан закривається на магніт + змійка.
Усередині підкладка + бічні кишеньки.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1480 мм |