





475 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Невелика сумочка на три відділення.
Матеріал:Факт.еко шкіра.
Розміри: ширина 28 см.,висота 25 см,дно 12 см.,ремінець регулюється до 134 см.,ручки висотою 14 см.
Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці.
Всередині два бічних кишені.
Виробництво 🇺🇦

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Стан | Новий |