









500 ₴
Код 0396. Екошкіра дуже м’яка і приємна на дотик.
24 см ширина. 18 см висота. 13 см дно. Одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
У комплекті знімний плечовий ремінь максимальною довжиною 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |