





720 ₴
Розмір: 33х18х10
Вага: 0,5 кг
Об'єм: ~6 л
Колір: чорний
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- внутрішня кишеня в головному відсіку;
- фронтальна кишеня на блискавки;
- 2 фронтальні кишені на липучці;
- на спинці додаткова кишеня на блискавці;
- бічна кишеня сітка;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- перемикання ременя ліво-право;
- USB вихід.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 10 см |