









430 ₴
Розмір: 28х18х13
Вага: 0,35 кг
Об'єм: 6,5 л
Колір: як на фото (піксель)
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- дві додаткових фронтальні кишені;
- додаткові кишені і відділення у головному відсіку;
- на задній частині кишеня на кнопці;
- стропи Molle;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 6.5 л |
| Особливості | Система швидкого скидання, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 13 см |