








840 ₴
Чорна тактична сумка-рюкзак. Можна використовувати як сумку через плече, як рюкзак на дві лямки і як однолямочную сумку-месенджер.
Є блискавка, яка з'єднує лямки в одну.
Зручна для щоденного використання, риболовлі, прогулянок.
Розмір: 37х20х15
Вага: 0,7 кг
Об'єм: ~12 л
Колір: чорний
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- 2 фронтальних кишеню на блискавці;
- внутрішня кишеня в головному відсіку;
- на задній частині додаткова кишеня;
- стропи Molle;
- D-образні кільця на лямках;
- 2 бічних кишені;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- світловідбиваючі смуги на фронтальній частині рюкзака;
- ручка для перенесення в руці;
- перемикання ременя ліво-право.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle, Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, внутрішній, внутрішній, зовнішній, зовнішній |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Стать | Чоловічий |
| Стан | Нове |