








440 ₴
Тактична сумка-рюкзак на одній лямці.
Можна носити в руці, як борсетку і на спині як рюкзак.
Розмір: 28х18х13
Вага: 0,35 кг
Колір: чорний
Матеріал: оксфорд поліестер
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- дві додаткових фронтальні кишені;
- додаткові кишені і відділення у головному відсіку;
- на задній частині кишеня на кнопці;
- стропи Molle;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Система швидкого скидання, Система підвіски Molle, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кордура |