









700 ₴
Чорний тактичний військовий рюкзак на 35 літрів.
Підійдуть для довгих піших походів, риболовлі, полювання, військовослужбовцям. Міцний і надійний.
Розмір: 49x34x16
Об'єм: ~ 35 л
Матеріал: оксфорд (водовідштовхуючий)
Вага: 0,9 кг
Характеристика:
- 2 великі відділення на блискавці;
- фронтальна кишеня на блискавці;
- додаткові кишені і відділення в головному відсіку;
- стропи Molle для кріплення підсумків;
- D-подібні кільця на лямках;
- зручні широкі плечові ремені, з регулюванням;
- бічні стяжки, регулюючі товщиною рюкзака;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, внутрішній, зовнішній |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Особливості рюкзака | Бічне стягування, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Поясний ремінь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |