







210 ₴
Кошелек Baellerry Forever — це стильний аксесуар — стильний і зручний аксесуар.
Розмір: 19см х 10см х 2,5 см
Характеристика:
- 14 відділень для банківських карток, візиток;
- 2 прозорі відділення для прав, фото, пропуску;
- 5 відділень для купюр, документів;
- відділення для телефона (діагоналлю до 5,2 дюйма);
- відділення на блискавці для дрібниць.
Паковання: пакет
Матеріал: PU замша
Тип застібки: молния, кнопка
Цвет: Блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 200 г |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Штучна Замша |
| Застібка | блискавка, кнопка |
| Оздоблення та прикраси | baellerry |