









700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Анатомічна конструкція, Система швидкого скидання, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 24 см |
| Кишені | Фронтальний, внутрішній, зовнішній, зовнішній |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Особливості рюкзака | Бічне стягування, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Перегородка в основному відділенні, Регульована спина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |