









700 ₴
Розмір: 45х24х22
Об'єм: ~ 25 л
Колір: сірий піксель
Матеріал: нейлон (водовідштовхувальний)
Вага: 0,9 кг
Характеристика:
- 2 великих відділення на блискавці;
- дві додаткових фронтальні кишені;
- додаткові кишені і відділення у головному відсіку;
- стропи Molle для кріплення подсумков;
- D-образні кільця на лямках;
- зручні плечові ремені, з регулюванням;
- бічні стяжки, регулюючі товщину рюкзака;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Анатомічна конструкція, Система швидкого скидання, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 24 см |
| Кишені | Фронтальний, внутрішній, зовнішній |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |