



690 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА
ФУРНІТУРА: нікель
РОЗМІРИ: Ширина - 22 см, висота - 14 см, дно - 7 см + ремінець ланцюжок 103 см
МАТЕРІАЛ: еко шкіра, підкладка - тканина
СКЛАД: Два відділення,на магнітах,між ними кишеня перегородка.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Стан | Новий |