



660 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Хіт продажів.
гладенька еко/шкіра+замш
Розміри: ширина 29,5 см,висота 23 см,дно 12 см, плечовий ремінець 130 см.
Середня-основне відділення на блискавці,всередині кишеньки, з боків відділення на кнопках.
Виробництво Україна

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 295 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |