




670 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Код 1038-1. Нат.замша / Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
ФУРНІТУРА СРІБЛО
22х17х10 см
Три відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ремінця 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |