


590 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.Наявність уточнюй те 0734562112.
ЗНОВУ В НАЯВНОСТІ 🔥📣🔥📣
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |