



620 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
НАШ ТОПЧИК ТЕПЕР НА ТЕКСТИЛЬНОМУ РЕМЕНІ❤️
Код 0544. Штучна шкіра .
25х19х10 см
Три відділення, кожне на блискавці.
Усередині кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина текстильного ременя 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |