





600 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
Код 0134
🔝🔥Сумочка на три відділення.
✅шкір.зам
✂️ширина 23 см., висота 20 см.,
дно 10 см., ремінець ругулюєтся max.150 см.
✔️Фурнітура: темний нікель.
✔️Три відділення (два відділення на магнітах, одне відділення на блискавці).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |