





560 ₴
Наявність уточнюйте 07334562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн
Шикарна,стильна сумочка.
Поміщається формат А4.
Матеріал: еко-шкіра.
Розміри: ширина 32 см,висота 30 см.,дно 12 см.,висота ручок-24 см.
Підкладка.Одне більше відділення,бічні кишеньки на блискавці

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |