






675 ₴
Відсилання товару на повну оплату, або за передоплатою 100 грн. Наявність уточнюйте 0734562112.
Код: 6022
✅🆕Фактурна екошкіра
🔥Велика містка жіноча сумка.🆕
☝️Поміщається формат А4.
️ширина внизу сумки 32 см.
↕️висота 30 см.
🔁дно 12 см.
Плечові ручки ️заввишки 24 см.
Всередині підкладка, бічні кишеньки.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |