





600 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.
сумочка на три відділення.
✅Матеріал:Укр.еко шкіра( фурнітура колір-золото).
✂️Розміри: ширина 21 см.,висота 20 см.,дно 10 см.,ремінець регулюється до 115 см.,одна ручка
✅Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці).
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Капучіно |