





760 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112.
Відсилання товару по передоплаті 150 грн, або повній оплаті.
Сумка на три відділення.
✅ укр.фактурна екошкіра
✅Розміри: ширина 27 см, висота 23 см,дно 11 см, дві знімні ремінці на карабінах.
📌Короткий ремінець 51 см, довгий ремінець регулюється до 160 см. Фурнітура — цвіт срібло.
✅Сумка на три відділення.Основне відділення на блискавці, подвійна відділення на магнітах.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Стан | Новий |