






725 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Красива, містка сумка з ЕКО шкіри
ФУРНІТУРА: нікель
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 33 см, висота - 30,5 см, дно - 10,5 см + довгі ручки (довжина ручок - 51 см, висота ручок - 22 см)
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Одне відділення зверху закривається на блискавку. В середині є 3 відкритих кишені і 2 кишені на блискавці. З тильного боку - кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 22 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |