









650 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або за передоплатою 100 грн.
Код: 2002
✅Нат.замш/ еко.шкіра.
🔝Велика жіноча сумка з плечовими ручками.
✔️Формат А4.
↔️ширина з низу 29 см.,
↔️ширина зверху 40 см.
↕️висота 31 см,
🔁дно 11 см.
🔃висота плечових ручок 25 см.
✅Сумочка закривається на молнію.Внутрі підкладка, два відділення, по середині-кишеня-блискавка, бокові кишені.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |