





690 ₴
Відправка товору по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
Код 0268. Штучна шкіра. Україна
27 см ширина. 18 см висота. 13 см глибина .
Два відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці . На лицьовій і зворотній стороні кишені на блискавці . У комплекті два знімних ременя. Довжина тканинного ременя 100 см,ширина 4 см. Максимальна довжина ременя зі штучної шкіри 105 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1050 мм |
| Стан | Новий |