








690 ₴
Наявність уточнюйте по телефону-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Велика містка сумка.
☝️Поміщається формат А4.
✅ Матеріал:еко.шкіра рептилія
✂️Розміри: ширина внизу сумки 34см,ширина вгорі сумки 44 см.,висота 30см,дно 15 см.
Висота плечових ручок 30см.
✅Сумка закривається на блискавку,всередині підкладка,два відділення,по середині перегородка-кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |