







680 ₴
Велика містка сумка.
☝️Поміщається формат А4.
✅ Матеріал: еко шкіра:
✂️Розміри: ширина внизу сумки 34см,ширина вгорі сумки 44 см.,висота 30см,дно 15 см.
Висота плечових ручок 30см.
✅Сумка закривається на блискавку,всередині підкладка,два відділення,по середині перегородка-кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Золотистий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |