







750 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 100 грн.
Велика жіноча сумка.
☝️Поміщається формат А4.
☝️Щільне дно.
Матеріал: укр.фактурна еко шкіра.
✂️Розміри: ширина 35 см,висота 28 див.,дно 15 см.,ремінець 94 см.,висота ручок-14 см.
✅Всередині підкладка.Одне відділення,бічні кишеньки на блискавці ,спереду відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |