





450 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
Жіноча сумка крос-боді David Jones Colors (чорний, бордовий, темно-зелений, коричневий)
Фурнітура - нікель, сумка з екошкіри, складається з двох відділень, в одному з яких розташований кишеню на блискавці, у другому - нашивних. З тильного боку сумочки - нашивних кишеньку. Передній фасад декорований кольоровий написом. Довгий текстильний ремінець (135*4 см) не знімний, регулюється. Підкладка у всіх кольорах однакова.
Розміри: 21*14*7,5 см

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |