




540 ₴
Наявність уточнюйте по телефону-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Велика жіноча сумка.
☝️Поміщається формат А4.
☝️Щільне дно.
Матеріал: укр.фактурна еко шкіра.
Розміри: ширина 35 см,висота 28 см.,дно 15 см.,ремінець 94 см.,висота ручок-14 см.
Всередині підкладка.Одне велике відділення,бічні кишеньки на блискавці ,спереду відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.
Виробництв 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Великий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 940 мм |