




940 ₴
Наявність уточнюйте по телефону-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Стильна СУМКА на 2 відліли з НАТУР.ЗАМШІ і ЕКО ШКІРИ, ФОРМАТ А4
▶️ КОД: 73783
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 28,5 см (ширина вгорі - 38,5 см), висота - 29,5 см, дно - 12 см + ручки (максимальна довжина 42 см) та довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: НАТУР.ЗАМШ + ЕКО ШКІРА, підкладка – щільна тканина
СКЛАД: Два відділи і між ними кишеня-перегородка на блискавці. Зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є 2 відкриті кишені та кишеня на блискавці. З тильного боку – кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Стан | Новий |