


500 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність кольору уточнюйте-0734562112.
ХІТ ПРОДАЖІВ! Сумка Hilton на 2 відділи
✔️Фурнітура - срібло, розміри 26 * 20 * 13 см, м'яка екошкіра
✔️2 відділення з кишенями всередині, кишенька з тильного боку
✔️Декоративні міні кишеньки спереду сумки
✔️Плечовий текстильний ремінь - 135 * 3,8 см, знімний, регулюється
✔️ Чорний, рожевий, бежевий, персиковий, сірий, ментол, блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |