



580 ₴
Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте -0734562112.
НОВИНКА 🆕
Код С74382
Шкірозамінник
21х17х6,5
Одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
На клапані діюча блискавка, всередині клапана кишеня.
В комплекті довгий регульований ремінь (135 см).

| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |