








550 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Ідеальний варіант☝️Сумка-рюкзак.
Матеріал:нат.замша/укр.еко.шкіра.
Розміри: висота по спинці 30 см,глибина 28 см.,ширина 24 см.,дно 15 см.
Можна носити як сумку ,так і рюкзак.Всередині підкладка,кишені на блискавці.На звороті кишеня на блискавці.Клапан-кишеня.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 28 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Задній |