





370 ₴
Наявність уточнюйте по телефону 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 18 см, висота - 15 см, дно - 10 см + ремінець регулюється до 135 см.
МАТЕРІАЛ: шкір.зам.,
СКЛАД: одне відділення на блискавці
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |