






765 ₴
Наявність необхідного забарвлення уточнюйте телефоном 0734562112. Відсилання товару за передоплатою 150 грн., а також повне оплата.
▶️ КОД: 77697
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 34,5 см, висота - 28 см, дно - 15 см + ручки і зйомний довгий ремінець ( 104 см )
ФУРНІТУРА: срібло
МАТЕРІАЛ: Плотна ЕКО шкіра, ЩО НЕ ЛИШАЄ ЗАЛОМИ, підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Один відділ зверху закривається на блискавку. Всередині є 3 відкриті кишені і 2 кишені на блискавці. З лицьової сторони - кишеня на блискавці і з тильної сторони - кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1040 мм |
| Стан | Новий |