









680 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112.Отправка товара по полной оплате,или по предоплате 150 грн.
Хіт продажів .
Матеріал: нат.замша/укр.еко шкіра.
Розміри: ширина 25 см,висота 20 см,дно 9см.,ремінець регулюється до 160 див.
Всередині підкладка,два відділення,посередині вшита перегородка-кишеня на блискавці,бічні кишеньки,з тильної сторони і спереду кишені на блискавці.
Виробництво Україна
Увага:залишилася бордова
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Саквояж |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1650 мм |