




550 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або за передоплатою 100 грн.
Красива, містка сумка НА 2 ВІДЛІЛИ з ЕКО шкіри
ФУРНІТУРА: нікель
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 27,5 см, висота з боку - 28 см (висота по центру - 30 см ), дно - 9,5 см + довгі ручки (довжина ручок - 52 см, висота ручок - 23,5 см)
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділи, кожен з яких зверху закривається на блискавку. В середині є 2 відкриті кишені і 1 кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Довжина ручок | 520 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Стан | Новий |