





715 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Гарна, містка модель з ЕКО ШКІРИ + НАТУР. ЗАМШ.
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 33 см, висота - 33 см, дно - 10,5 см + довгі ручки, висота ручок - 22см
МАТЕРІАЛ: НАТУР.ЗАМШ + ЕКО ШКІРА., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Одне відділення зверху закривається на блискавку. Всередині є 3 відкриті кишені і 2 кишені на блискавці. З іншої сторони сумки- кишеня на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |