

69 ₴
⠀Така губка складається повністю з меламіну — безбарвних, слаборозчинних в рідині кристалів. За особливою технологією в лабораторних умовах проводиться спінювання гарячої смоли меламіну. В результаті хімічної реакції утворюється пористий м'який матеріал сітчастої структури з твердих, але гнучких волокон з загостреними краями і микроворсинками на кінчиках.
⠀
Завдяки цим якостям меламінова мочалка набуває шліфуючі властивості. Їй з легкістю можна очистити кухню і ванну. Вона здатна дбайливо відшаровуватися частинки забруднення з будь-якої твердої поверхні і разом з водою вбирати їх у волокна, не залишаючи при цьому слідів і розводів. Так, за принципом гумки, губка легко отчує стійкі плями без застосування хімічних засобів і пошкодження поверхні.
⠀
Для чого потрібна господарська губка з меламіну?
⠀
Спектр застосування в побуті досить широкий: для кухні, спальні, вітальні, ванної та інших кімнат. Пластикові, дерев'яні, керамічні, скляні, гумові, емалеві та металеві поверхні — ось що можна чистити меламіновою губкою без праці і ризику. Досить просто змочити її водою і потерти місце забруднення. Відмиває все і скрізь.
Не призначена для жирних поверхонь.

Вона добре відтирає будь-які забруднення без засоби для миття, бажано її ділити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farmasi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Основне призначення | Універсальне |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | М'яка |