




690 ₴
Наявність необхідного забарвлення уточнюйте телефоном 0734562112. Відсилання товару за передоплатою 150 грн., а також повне оплата.
Код 2545. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
26 см ширина. 31 см висота. 10 см дно.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Рюкзак можна носити сумкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Задній, Фронтальний |
| Стан | Новий |