







570 ₴
Ідеальний варіант☝️Сумка-рюкзак.
Матеріал: Еко.шкіра + нат.замша.
Розміри: висота по спинці — 33 см, глубина — 27 см, ширина — 27 см, нo 10 см.
Можна носити як сумку, так і рюкзак, усередині підкладка, кишеньки на блискавці, спереду та ззаду відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність необхідного забарвлення уточнюйте телефоном 0734562112. Відсилання товару за передоплатою 100 грн., а також повне оплата.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 27 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Фронтальний |